Терморегулятор програмований In-Therm E 51, програматор для теплої підлоги, білий

Програмований терморегулятор In-Therm E 51.716 (оригінал) рекомендується для управління системами електричного (нагрівальним матом, нагрівальним кабелем, алюмінієвим матом, інфрачервоною плівкою) або водяного обігріву. На лицьовій частині регулятора є рідкокристалічний дисплей, 4 навігаційних кнопки для управління та програмування регулятора, датчик кімнатної температури.
Програматор обладнаний двома датчиками температури: вбудованим датчиком температури повітря і виносним датчиком температури підлоги. З використанням функції "тижневого програмування" є можливість розбити добу на шість періодів, і регулятор теплої підлоги буде автоматично підтримувати індивідуально встановлену температуру для кожного з періодів. Так само є можливість вибору "комфортного" або "ручного" режиму. Монтаж регулятора робиться в стандартну монтажну коробку діаметром 65 мм.
В комплект поставки In-Therm E51 входить:
- терморегулятор In-Therm E 51.716;
- датчик температури підлоги (3 м, NTC 10 кОм);
- кріпильні гвинти;
- інструкція користувача, паспорт;
- заводська упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 90 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Похибка регулювання | 0.5 град. |
| Захист корпусу | IP20 |
| Споживна потужність терморегулятора | 2 Вт |
| Максимальна потужність навантаження | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 950 ₴





