Терморегулятор механічний Eberle FRe F2A-50 (Німеччина) для теплої підлоги
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Механічний терморегулятор Eberle FRe F2A-50 (Germany) являє собою електронний контролер температури обігріву підлоги з переключенням на економічний режим. На лицьовій частині регулятора є двополюсний перемикач, індикаторні лампочки для сигналізації обігріву і економічного режиму, і ручка регулювання температури (у вигляді коліщатка з 5-ма поділками, які відповідають 10...50 °С). Рекомендований для установки з будь-якими системами електричного обігріву «тепла підлога»:
Властивості:
- нічний режим (вихід для зовнішнього датчика);
- установка в 60 мм втоплений перемикач;
- настроюється відключення обігріву згідно з нормами EN 50559;
- має можливість підключення зовнішнього таймера (економічний режим);
- наявність аварійного режиму роботи ("антизамерзання") при пошкодженні датчика підлоги.
В комплект поставки регулятора температури Eberle FRe F2A-50 входить:
- терморегулятор Eberle FRe F2A-50;
- датчик температури підлоги F 193720 (4 м, NTC 33 кОм);
- кріпильні гвинти;
- керівництво з експлуатації;
- заводська упаковка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eberle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Мінімальна температура регулювання | 10 град. |
| Максимальна температура регулювання | 50 град. |
| Вид терморегулятора | Електромеханічний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Кондиціонування приміщення, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Захист корпусу | IP30 |
| Максимальна потужність навантаження | 3500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Висота | 80.5 мм |
| Ширина | 80.5 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 4 м |
- Ціна: 2 530 ₴




