Нагрівальний мат In-therm mat 200 - 13,9 м2 / 2790 Вт, тепла підлога під плитку
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Универсальный нагревательный мат In-Therm mat 200 Вт/м2 можно использовать для укладки в стяжку (под плитку, ламинат, ковролин, паркетную доску и др. напольные покрытия) и в плиточный клей (под плитку, керамогранит). Греющий мат представляет собой сетку со стекловолокна шириной 0,5 м, на которой разложен нагревательный кабель диаметром 4.2 мм, мощностью 20 Вт/м.п. и с шагом укладки 10 см. Внутренняя изоляция состоит из фторопласта (PTFE) температура плавления которого 250°С. Внешняя изоляция сделана из поливинилхлорида (PVC), температура плавления которого 105°С.
Преимущества греющего мата In-Therm mat 200 Вт/м2 заключаются в следующем:
- доступная цена;
- универсальный (можно положить как в стяжку, так и в плиточный клей);
- данный мат можно использовать в качестве основного отопления за счет своей мощности 200 Вт/м2;
- очень хорошо показал себя при обогреве ванных комнат, балконов, лоджий, и других помещений с большим количеством теплопотерь;
Данный электрический нагревательный мат произведен на заводе в Чехии и имеет сертификацию IEC 60 800.
Комплектація In-Therm mat 200:
- нагрівальний мат In-Therm mat 200;
- гофротрубка (Ø16 мм, 2 метри);
- інструкція;
- гарантійний сертифікат (гарантія – 20 років).
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація по вибору і монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть найоптимальніший варіант під Вашу задачу!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть найоптимальніший варіант під Вашу задачу!
| Потужність, Вт | Площа, м2 | Довжина мату, м | Довжина нагрів. проводу, м | Ціна, грн |
|---|---|---|---|---|
| 170 | 0,8 | 1,6 | 8 | 2 130 |
| 270 | 1,4 | 2,8 | 14 | 2 960 |
| 350 | 1,7 | 3,4 | 17 | 3 340 |
| 460 | 2,2 | 4,4 | 22 | 3 870 |
| 550 | 2,7 | 5,4 | 27 | 4 430 |
| 640 | 3,2 | 6,4 | 32 | 5 060 |
| 720 | 3,6 | 7,2 | 36 | 5 810 |
| 870 | 4,4 | 8,8 | 44 | 7 160 |
| 1080 | 5,3 | 10,6 | 53 | 7 800 |
| 1300 | 6,4 | 12,8 | 64 | 9 060 |
| 1580 | 7,9 | 15,8 | 79 | 11 080 |
| 1850 | 9,2 | 18,4 | 92 | 13 990 |
| 2330 | 11,6 | 23,2 | 116 | 17 340 |
| 2790 | 13,9 | 27,8 | 139 | 21 510 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Мінімальний радіус вигину | 24 мм |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Ізоляція | Тефлон |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Потужність | 200 Вт/м.кв. |
| Довжина живильного проводу | 1.5 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | муфтове |
| Крок укладання кабелю | 10 см |
| Ширина мата | 0.5 м |
| Внутрішня ізоляція | фторопласт (темп. плавлення 250°С) |
| Зовнішня ізоляція | полівінілхлорид (темп. плавлення 105°C) |
| Площа під укладку / Потужність | 13.9 м2 / 2790 Вт |
| Тип покриття | кахель, керамічна плитка, керамограніт |
- Ціна: 21 510 ₴


