Алюмінієвий мат In-therm AFMAT 1,5 м2 (225 Вт), електрична тепла підлога під ламінат
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримаєте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Алюмінієвий мат In-therm Afmat (Корея) використовується для укладання під ламінат, паркетну дошку і товстий ковролін (від 3 мм). Являє собою рівномірно розкладений ультратонкий кабель з діаметром нагрівального кабелю 1,7 мм, який оточений ламінованої алюмінієвою фольгою. За рахунок підстави з фольги тепло рівномірно розподіляється по всій поверхні нагрівального мату.
Переваги алюмінієвих матів над плівковим інфрачервоним теплою підлогою:
- металевий нагрівальний елемент замість графіту;
- заводська муфта замість з'єднання клемами;
- екран заземлення;
- алюмінієва фольга розподіляє тепло по всій поверхні і запобігає локальний перегрів;
- більш товста ізоляція нагрівального елемента - фторопластова ізоляція (температура плавлення 250°С);
- відсутність витрат на комплектуючі і живлять дроти;
- простота монтажу;
- орієнтовний ресурс роботи - близько 50 років. Гарантія 20 років.
Якщо Вам потрібна безкоштовна консультація щодо вибору та монтажу електричного теплого статі - пишіть або телефонуйте! Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу.
Приклади монтажу алюмінієвого нагрівального мату In-therm Afmat

| Потужність (Вт) | Довжина нагрівання. проводу (м) | Площа (м2) |
| 150 | 17 | 1,0 |
| 225 | 25 | 1,5 |
| 300 | 33 | 2,0 |
| 375 | 42 | 2,5 |
| 450 | 50 | 3,0 |
| 525 | 58 | 3,5 |
| 600 | 67 | 4,0 |
| 675 | 75 | 4,5 |
| 750 | 83 | 5,0 |
| 900 | 100 | 6,0 |
| 1050 | 117 | 7,0 |
| 1200 | 133 | 8,0 |
| 1350 | 150 | 9,0 |
| 1500 | 167 | 10,0 |
| 1650 | 183 | 11,0 |
| 1800 | 200 | 12,0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Китай |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 9 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Діаметр кабелю | 1.7 мм |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Ізоляція | Тефлон |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Площа обігріву | 1.5 кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина живильного проводу | 2.5 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | муфтове |
| Потужність мата | 225 Вт |
| Допустима похибка опору | -5% / +10% |
| Питома потужність мата | 150 Вт/м2 |
| Крок укладання кабелю | 6 см |
| Ширина мата | 0.5 м |
| Довжина мата | 3 м |
- Ціна: 2 100 ₴






