Програмований Терморегулятор Warm Life, сенсорний програматор для теплої підлоги

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримаєте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Сенсорний програмований терморегулятор Warm Life призначений для використання в системах електричного обігріву підлоги. Монтаж регулятора робиться в стандартну монтажну коробку діаметром 65 мм Програмований регулятор температури застосовується для управління:
Програмований регулятор Warmlife може бути налаштований різними способами для Вашої зручності. Функції, які можуть бути доступні в меню налаштування включають наступні:
- можливість програмування щотижневого циклу, який має 6 періодів на кожен день;
- може бути вибраний "ручний" або "автоматичний" режим управління;
- функція обмеження температури підлоги;
- функція анти-замерзання;
- вибір датчика;
- функція блокування;
- функція "відпустка";
- налаштування часу.
В комплект поставки Warm Life входить:
- терморегулятор - 1 шт.;
- датчик температури підлоги - 1 шт.;
- кріпильні гвинти - 2 шт.;
- рамка-панель - 1 шт.;
- інструкція користувача, паспорт - 1 шт.;
- заводська упаковка - 1 шт..
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Дисплей | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура регулювання | 95 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Похибка регулювання | 0.5 град. |
| Захист корпусу | IP20 |
| Споживна потужність терморегулятора | 2 Вт |
| Максимальна потужність навантаження | 3500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 2 000 ₴







