Терморегулятор програмований Eberle FIT 3F (Німеччина), програматор для теплої підлоги
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Електронний контролер температури підлоги Eberle FIT 3F призначений для керування електричною системою обігріву підлоги або кондиціонування з контролем температури підлоги. Програмований регулятор температури застосовується для управління:
Програмований терморегулятор Eberle FIT 3F (Germany) розрахований на установку температур і подій (до 9 шт.) у відповідність з потребами користувача. В автоматичному режимі (AUTO) обігрів включається автоматично згідно з запрограмованим часу і температури. Температура підлоги регулюється згідно з даними, отриманими з виносного датчика (F 193 720). Обігрів починається, коли температура падає нижче встановленого значення. Прилад встановлюється в розподільну коробку діаметром 60 мм.
Властивості:
- біжучий рядок на дисплеї - для простоти налаштування;
- годинник реального часу;
- автоматичне перемикання зимового і літнього часу;
- 9 вільно встановлюються подій незалежно для кожного з днів;
- оптимальне початок роботи (досягається температура досягається до встановленого часу);
- програмування сидячи в кріслі (знімна лицьова панель дозволяє настроювати прилад на відстані);
- режим "Відпустка" (установка тимчасового інтервалу від... до...);
- режим "Вечірка" (встановлення особливого температурного режиму на кілька годин);
- відображення енергоспоживання (= час обігріву х вартість кВт/год) за останні два дні, тиждень, місяць, рік;
- регулювання значення вартості енергії в годину;
- програма "захист від замерзання";
- діапазон обмежень для регулювання max і min температури;
- захист доступу;
- два типи регулювання: ШІМ і Вкл./Викл.;
- мінімальний час вкл./викл. і регульований гістерезис в режимі Вкл./Викл.;
- настроюється відключення обігріву згідно з нормами EN 50559;
В комплект поставки Eberle FIT 3F входить:
- терморегулятор Eberle FIT 3F;
- датчик температури підлоги F 193720 (4 м, NTC 33 кОм);
- кріпильні гвинти;
- керівництво з експлуатації;
- заводська упаковка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eberle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Мінімальна температура регулювання | 10 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Кондиціонування приміщення, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.28 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Захист корпусу | IP30 |
| Споживна потужність терморегулятора | 1.2 Вт |
| Максимальна потужність навантаження | 3600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 42.5 мм |
| Висота | 80.5 мм |
| Ширина | 80.5 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 4 м |
- Ціна: 4 050 ₴








