Терморегулятор програмований Fenix TFT (Франція), сенсорний програматор для теплої підлоги
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Електронний програмований термостат Fenix TFT (Франція) з сенсорним дисплеєм розроблений спеціально для управління різними типами опалювальних систем:
Терморегулятор має вбудований датчик повітря, користувачеві через настройки доступний вибір активного датчика температури (підлога, повітря, підлога і повітря).
Переваги:
- сучасний дизайн з сенсорним дисплеєм;
- спрощений монтаж;
- функція "просте завдання програми";
- повністю програмований;
- функція "тимчасового зупинення програми";
- функція "захист від замерзання";
- функції "відпустку" і "прийом";
- попередня оцінка витрат і споживання приладу.
В комплект поставки Fenix TFT входить:
- терморегулятор Fenix TFT;
- датчик температури підлоги (3 м, NTC 10 кОм);
- кріпильні гвинти;
- керівництво з експлуатації;
- заводська упаковка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Франція |
| Мінімальна температура регулювання | 10 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Кондиціонування приміщення, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Захист корпусу | IP21 |
| Максимальна потужність навантаження | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 4 050 ₴




