Терморегулятор механічний terneo mex (білий) для теплої підлоги

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Механічний терморегулятор terneo mex (Україна) призначений для роботи з електричними системами «тепла підлога». За допомогою даного регулятора температури теплої підлоги Ви можете керувати:
- електричним нагрівальним кабелем;
- електричним нагрівальним матом;
- інфрачервоною плівкою;
- алюмінієвим матом;
- сервоприводом водяного теплого полу.
За допомогою коліщатка можна виставляти температуру в межах від 10 до 40 °С. Тумблер дозволяє включати і вимикати терморегулятор не змінюючи виставлений рівень температури. Монтаж проводиться в стандартний підрозетник діаметром 60 мм.
В комплект поставки тернео мех входить:
- терморегулятор terneo mex;
- датчик температури підлоги зі з'єднувальним проводом (3 м, NTC 10 кОм);
- декоративна рамка;
- гарантійний талон інструкція;
- технічний паспорт;
- пакувальна коробка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | 10 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Електромеханічний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Ні |
| Вага | 0.17 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Захист корпусу | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | 3000 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 881 ₴










