Терморегулятор цифровий terneo s (cлонова кістка) з сенсорними кнопками для теплої підлоги

Цифровий терморегулятор terneo s (Україна) з сенсорними кнопками призначений для роботи з системами "тепла підлога". За допомогою даного регулятора температури теплої підлоги Ви можете керувати:
- електричним нагрівальним кабелем;
- електричним нагрівальним матом;
- інфрачервоною плівкою;
- алюмінієвим матом;
- сервоприводом водяного теплого полу.
За допомогою цифрового терморегулятора можна виставляти температуру в межах від 5 до 40°С. Дані про температуру надходять від датчика температури підлоги. У регуляторі є таймер, за допомогою якого можна налаштувати початок обігріву від 0,5 до 99 годин. Пристрій веде статистику часу нагріву, допомагаючи контролювати споживання електроенергії. Монтаж проводиться в стандартний підрозетник діаметром 60 мм.
У регуляторі передбачена функція блокування кнопок, що дозволить не змінювати налаштування регулятора дітям. Так само терморегулятор оснащений захистом від перегріву пристрою.
В комплект поставки регулятора температури terneo s входить:
- терморегулятор terneo s;
- датчик температури підлоги зі з'єднувальним проводом;
- декоративна рамка;
- гарантійний талон інструкція;
- технічний паспорт;
- пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Колір | Слонова кістка |
| Захист корпусу | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 1 277 ₴





