Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний нагрівальний килимок відмінно підходить для використання вдома, в офісі, або на дачі. Складається з:
- ковроліну (верхній та нижній шар);
- нагрівального елемента (середній шар);
- кабель з перемикачем увімкн./вимк. для підключення до мережі.
Для використання не потрібний терморегулятор. Максимальна температура нагріву електричного коврика сягає 40°С.
Електричний килимок можна використовувати:
- для обігріву ніг;
- для сушки взуття;
- для обігріву домашніх тварин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Матеріал поверхні килимка | ковролін |
| Стан | Новий |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Область застосування | сушка взуття, обігрів ніг, обігрів тварин |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальна температура нагріву | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина килима | 50 см |
| Довжина килима | 63 см |
| Потужність килимка | 66 Вт |
- Ціна: 755 ₴





