Терморегулятор цифровий terneo b, на din-рейку 32 А, для теплої підлоги

Призначення терморегулятора terneo b
Цифровий терморегулятор terneo b (Україна) призначений для роботи з системами "тепла підлога" на основі нагрівального кабелю, інфрачервоної плівки або водяних труб. За допомогою цього регулятора температури теплої підлоги Ви можете керувати:
- електричним нагрівальним кабелем;
- електричним нагрівальним матом;
- інфрачервоною плівкою;
- алюмінієвим матом;
- сервоприводом водяного теплого полу.
Дані про температуру надходять від датчика температури (входить до комплекту постачання, довжина 4 м), поміщеного в підлогу. Терморегулятор дозволяє підтримувати задане значення температури від 5 до 40 °С. Монтаж терморегулятора здійснюється в щиток на DIN-рейку шириною 35 мм.
Особливість регулятора температури terneo b
Особливістю цієї моделі є можливість застосовувати її із системами великої номінальної потужності (до 6000 ВА). Терморегулятор стійкий до перепадів напруги. Він захищений від перегріву: якщо температура всередині корпусу досягне 80 °С, пристрій відключиться. Корпус пристрою виготовлений із негорючого полікарбонату. Ви можете використовувати терморегулятор terneo b з нагрівальними кабелями більшості виробників, представлених на ринку. Пристрій також сумісний з цифровими (D18) датчиками температури.
У комплект поставки тернео b входить:
- терморегулятор terneo b;
- датчик температури підлоги зі з'єднувальним проводом (4 м, NTC 10 кОм);
- гарантійний талон;
- технічний паспорт;
- пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 32 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.285 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 80 |
| Колір | Білий |
| Захист корпусу | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | 7000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 4 м |
- Ціна: 1 250 ₴





