Терморегулятор terneo rz для електрообігрівачів

Терморегулятор terneo rz - цифровий регулятор температури повітря
Терморегулятор terneo rz оснащений датчиком температури повітря. Контролюйте роботу електрообігрівачів, інфрачервоних панелей, а також систем охолодження в діапазоні температур від 0° до 30°С (завод. налашт. 0...30 °С, межі регулювання –25...105 °С). Для початку роботи необхідно просто включити терморегулятор у стандартну розетку. Терморегулятор має цифровий екран, на якому відображається температура повітря та спрощує навігацію по меню. Для керування пристроєм вам достатньо лише трьох кнопок.
Налаштування таймера початку нагрівання
Таймер дозволяє терморегулятору розпочати роботу через 0,5–99 годин. Це особливо зручно, коли ви збираєтеся поїхати кудись у вихідні або просто хочете вимкнути обігрів/охолодження на ніч.
Безпека понад усе
Ви можете заблокувати кнопки, щоб не дозволити змінити налаштування дітям або стороннім особам, якщо терморегулятор встановлений у громадському місці.
Корпус терморегулятора виготовлений з самозатухаючого полікарбонату. Пристрій захищений від перегріву: якщо температура всередині корпусу досягне 80°С, терморегулятор вимкнеться. Відновлення нагрівання відбудеться після зниження температури до 60°С і натискання на будь-яку з кнопок.
Лічильник часу роботи під навантаженням
Ви можете переглянути час роботи, коли здійснювалося подання навантаження на систему опалення або охолодження. Значення вбудованого лічильника часу можна скидати. Таким чином ви можете оцінити споживання електроенергії за окремий період часу.
У комплект поставки входить:
- терморегулятор terneo rz;
- гарантійне свідоцтво;
- гарантійний талон;
- інструкція;
- технічний паспорт;
- заводська пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | -25 град. |
| Максимальна температура регулювання | 105 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Інфрачервоні обігрівачі |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.19 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 80 |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту | ІР20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 87 мм |
| Висота | 124 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Довжина капіляра | 100 мм |
- Ціна: 1 061 ₴




