Терморегулятор terneo rol для керування електричними обігрівачами

Терморегулятор terneo rol - механічний регулятор температури повітря
Терморегулятор призначений для підтримки заданої температури повітря в діапазоні від 0° до 35°С. Для його функціонування не потрібні додаткові датчики. Ідеально підходить для приміщень, які обігріваються інфрачервоними панелями та конвекторами потужністю до 3 кВт. Індикація статусу роботи здійснюється за допомогою зеленого та червоного світлодіодів.
Комфорт у приміщенні під вашим контролем
Включайте обігрів, коли самі цього забажаєте. Просто поверніть механічну ручку до потрібної температури. Для вибору температури та налаштування потужності навантаження використовується лише одна механічна ручка.
Внесіть у налаштування терморегулятора потужність підключеного обладнання. Це допоможе терморегулятору точніше підтримувати необхідну температуру повітря у приміщенні.
Система самодіагностики
Незважаючи на просту конструкцію, терморегулятор terneo rol має систему самодіагностики. Індикатор червоного кольору серією світлових сигналів попередить, якщо виникне коротке замикання або несправність датчика температури.
Зручний монтаж
Все необхідне для комфортного обігріву - вже в комплекті. Не треба використовувати додатковий датчик температури, він вже присутній у самому терморегуляторі! Монтаж пристрою здійснюється в підрозетник, а декоративна рамка надасть йому елегантного вигляду.
Захист від перегріву
Якщо температура всередині корпусу підніметься вище 95°С, терморегулятор відразу вимкнеться. Відновлення роботи відбудеться лише після її зниження до 85°С.
У комплект поставки входить:
- терморегулятор terneo rol;
- декоративна рамка;
- гарантійне свідоцтво;
- гарантійний талон;
- інструкція;
- технічний паспорт;
- заводська пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Інфрачервоні обігрівачі |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 95 |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту | ІР20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 827 ₴





