Нагрівальний мат WoksMat 160 (10,0 м2) 1600 Вт, електрична тепла підлога
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Нагрівальний мат двожильний WoksMat 160 Вт/м2 використовується для укладання в плитковий клей під будь-який вид підлогового покриття, включаючи плитку, кахель, ламінат, паркет, ковролін та ін. Нагріваючий мат являє собою скловолокнисту сітку на якій з кроком укладання 10 см розкладений нагрівальний кабель товщиною 4 мм. Виріб має приєднаний холодний провід довжиною 3 метри для підключення до терморегулятор для теплої підлоги.
Переваги нагрівального мату WoksMat 160:
- мінімальне підняття рівня підлоги;
- доступна ціна;
- простота монтажу;
- суцільний захисний екран магнітного поля;
- вироблений в Україні.
Комплектація:
- нагрівальний мат WoksMat 160;
- гофротрубка (Ø13 мм, 3 метри);
- ковпачок для датчика температури;
- інструкція;
- гарантійний сертифікат (гарантія – 20 років).
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація по вибору і монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть найоптимальніший варіант під Вашу задачу!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть найоптимальніший варіант під Вашу задачу!
| Потужність, Вт | Площа, м2 | Довжина мату, м | Ціна, грн |
|---|---|---|---|
| 80 | 0,5 | 1 | 2 220 |
| 120 | 0,75 | 1,5 | 2 592 |
| 160 | 1 | 2 | 2 964 |
| 240 | 1,5 | 3 | 3 840 |
| 320 | 2 | 4 | 4 800 |
| 400 | 2,5 | 5 | 5 760 |
| 480 | 3 | 6 | 6 720 |
| 560 | 3,5 | 7 | 7 440 |
| 640 | 4 | 8 | 7 920 |
| 800 | 5 | 10 | 9 480 |
| 960 | 6 | 12 | 11 040 |
| 1120 | 7 | 14 | 12 840 |
| 1280 | 8 | 16 | 14 640 |
| 1600 | 10 | 20 | 17 700 |
| 1920 | 12 | 24 | 21 000 |
| 2240 | 14 | 28 | 25 200 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woks |
| Країна виробник | Україна |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Мінімальна температура монтажу | -5 град. |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Потужність | 160 Вт/м.кв. |
| Довжина живильного проводу | 3 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | муфтове |
| Крок укладання кабелю | 10 см |
| Ширина мата | 0.5 м |
| Внутрішня ізоляція | Arnitel® С |
| Зовнішня ізоляція | PVC без свинцю |
| Площа під укладку / Потужність | 10.0 м2 / 1600 Вт |
| Тип покриття | кахель, керамічна плитка, керамограніт, ламінат |
- Ціна: 17 700 ₴

