Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрівальний килимок відмінно підходить для використання вдома, в офісі, або на дачі. Електричний обігрівач для ніг складається з:
- ковроліну (верхній та нижній шар);
- нагрівального елемента (середній шар);
- кабель з вилкою для підключення до мережі.
Для використання не потрібний терморегулятор. Температура коврика піднімається до 40°С.
В основу роботи цього обігрівача покладено інфрачервоне випромінювання, яке дбайливо обігріває предмети в кімнаті. Так само важливо відзначити, що вони споживають значно менше електрики, ніж вже звичні нам обігрівачі (уфо, дуйки і т.д.).
Зігріваючий інфрачервоний килим можна використовувати:
- для обігріву ніг;
- для сушки взуття;
- для обігріву домашніх тварин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Матеріал поверхні килимка | ковролін |
| Стан | Новий |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Потужність килимка | 88 Вт |
| Область застосування | сушка взуття, обігрів ніг, обігрів тварин |
| Ширина килимка | 50 см |
| Довжина килимка | 83 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальна температура нагріву | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
- Ціна: 791 ₴




