Реле напруги із сенсорним керування для встановлення в розетку
Реле напруги ZUBR SR1 red призначене для захисту електричного обладнання від надмірних стрибків напруги. Пристрій діє за принципом відсікача: подача навантаження припиняється при виході напруги за встановлені межі.
Зручність у керуванні
Налаштування роботи реле здійснюється за допомогою лише чотирьох кнопок. Eкран відображає поточну напругу, системні повідомлення, а також спрощує навігацію в меню. Подача навантаження відбувається після закінчення часу затримки, про що сповістить зелений індикатор.
Затримка вмикання
Реле вимкне навантаження при перевищенні допустимих значень напруги, а відновлення його подачі відбудеться через установлений час затримки. Ви можете налаштувати тривалість часу затримки, виходячи з типу підключеного обладнання. Для чутливої до частих відключень напруги техніки (наприклад, компресорного обладнання — холодильників, кондиціонерів та ін.) ми рекомендуємо встановлювати тривалість затримки на 120-180 с.
З реле напруги ZUBR SR1 red ви можете вибрати професійну модель вимкнення напруги. Вона дозволить не вимикати навантаження при безпечних за значенням і тривалістю відхиленнях напруги.
Безпека при використанні
Ви можете встановити блокування кнопок, щоб ніхто інший не змінив налаштування реле (наприклад, ваші діти). Пристрій захищений від перегріву: при підвищенні температури всередині корпусу до 80 °С реле вимкне навантаження та повідомить про перегрів. Відновлення роботи відбудеться після зниження температури до 60 °С.
Комплект поставки
- реле напруги ZUBR SR1 red;
- гарантійне свідоцтво;
- гарантійний талон;
- технічний паспорт;
- інструкція;
- пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Час спрацьовування | 0.04 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Маса | 185 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм | 16 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 76 мм |
| Висота | 106 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 980 ₴





