Аналоговий датчик температури terneo R10-3 (NTC 10кОм, 3 метри), для теплої підлоги

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аналоговий датчик температури NTC 10кОм з довжиною з'єднувального проводу 3 м. Входит до комплекту постачання терморегуляторів terneo st, mex, rtp, pro, s, ax, sx, kt, bx, k2. Може працювати з терморегуляторами terneo b, sn.
Зверніть увагу! При работі з аналоговим датчиком R10-3 терморегулятори rk та xd будуть відображати температурний діапазон –30...+90 °С.
Датчики температури terneo не призначені для застосування в рідкому робочому середовищі!
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 58 г |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Terneo |
| Висота | 5.9 мм |
| Ширина | 7.1 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3000 мм |
| Одиниця виміру | °С |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -30 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 90 |
| Точність вимірювання температури | ± 5 % |
| Тип датчика | NTC 10 кОм |
| Призначення комплектувального | Для теплої підлоги |
- Ціна: 248 ₴


