Електрообігрівач конвектор Airelec Basic Pro 2000 Вт з програматором, 15-22 м.кв., 740х440х100

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніжки не входять у комплект!
Опис Airelec BASIC PRO 2000W
Конвектор Airelec Basic PRO 2000W – настінний електричний обігрівач конвекційного типу призначений для обігріву житлових приміщень. Вбудований нагрівальний елемент не знижує природну вологість повітря, а його моноблочна конструкція гарантує безшумну роботу приладу та створює потужний тепловий потік, забезпечуючи м'яке та комфортне обігрів всього приміщення з точністю до 0,1°С. Електронний терморегулятор дає можливість суттєво заощадити на експлуатації конвектора Airelec Basic PRO завдяки точному регулюванню та енергозберігаючим функціям (установка тижневого графіка, виявлення відкритих вікон). Поставляється Airelec Basic PRO у комплекті з рамкою для кріплення на стіну.
Переваги та особливості конвектора Airelec Basic PRO 2000W
- потужність: 2000 Вт;
- регулювання температури з точністю до 0,1 ° С;
- терморегулятор: вбудований, електронний з таймером;
- діапазон регулювання: +5°C ... +35°C;
- режим провітрювання (ідентифікація відкритого вікна);
- 3 програми на кожний день тижня;
- безпека: вбудований датчик перегріву;
- блокування несанкціонованого доступу;
- кабель живлення: 1,5 м з вилкою;
- ступінь захисту: IP24;
- виробник: Airelec (Франція);
- гарантія 3 роки.
В комплект Airelec Basic PRO 2000W входить:
- електроконвектор Airelec Basic Pro 2000W;
- настінне кріплення;
- інструкція з експлуатації;
- упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airelec |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту | IP24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Коліщата | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 7 079 ₴





