Електричний конвектор Thermeco Mono 20 з терморегулятором, 2000 Вт, 15-22 м.кв., 815х430х65

Опис конвектора Thermeco MONO 20 - 2000 Вт
Конвектор Thermeco MONO 20 має стильний та елегантний дизайн, який ідеально вписується в сучасний інтер'єр. Характеризується міцною конструкцією та безшумною роботою. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує затишок та стиль.
Нагрівачі серії Mono виготовлені з високоякісного листового металу, покритого термічно обпаленим лаком, стійким до високих температур.
Пристрій керується ручним термостатом, розташованим у верхній частині пристрою. Регулятор дає змогу плавно регулювати температуру.
Розрахований на обігрів приміщення від 15 до 22 м2, підтримує два типи монтажу – настінний та підлоговий. Кронштейни та опори постачаються в комплекті з обігрівачем.
Для безпечного використання є захист від перегріву та промерзання приміщень. Режим антипромерзання підтримує температуру повітря в межах + 5-7°C при мінімальних витратах електроенергії.
Стандарт IP24 забезпечує захист від контакту із внутрішніми компонентами бризок води та підвищеної вологості, тому його можна використовувати у ванній кімнаті або душовій, та бути впевненим у безпеці.
Повна гарантія на пристрій – 2 роки.
Особливості обігрівача Thermeco MONO 20:
- потужність: 2000 Вт;
- площа обігріву: 15-22 м2;
- напруга: 230 В;
- ручний термостат;
- міцна структура;
- ступінь захисту: IP 24;
- діапазон контрольованих температур: +5 ° C ... +35 ° C;
- спосіб монтажу: настінний/підлоговий;
- захист від перегріву та промерзання приміщення;
- низькотемпературний нагрівач;
- країна-виробник: Польща;
- гарантія: 24 місяці.
В комплект Thermeco MONO 20 входить:
- електроконвектор Thermeco MONO 20;
- ніжки під конвектор;
- настінне кріплення;
- інструкція з експлуатації;
- упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermeco |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 18 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту | IP24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підтримання температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 815 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 4 445 ₴






