Терморегулятор програмований terneo bx з Wi-Fi, на din-рейку 32 А, для теплої підлоги

Призначення програмованого терморегулятора terneo bx
Програмований терморегулятор terneo bx (Україна) призначений для роботи з системами "тепла підлога" на основі нагрівального кабелю, інфрачервоної плівки або водяних труб. За допомогою цього регулятора температури теплої підлоги можна керувати:
- електричним нагрівальним кабелем;
- електричним нагрівальним матом;
- інфрачервоною плівкою;
- алюмінієвим матом;
- сервоприводом водяної теплої підлоги (230 В, нормально закритим або нормально відкритим).
Терморегулятори terneo сумісні з аналоговими (R10) і цифровими (D18) датчиками більшості виробників. У них лаконічний мінімалістичний екран, який дозволяє економити електроенергію! При цьому ви маєте максимум функцій та гнучкості в додатку terneo і це найкрасивіша його частина. Віддалене управління, графіки витрат і здатність terneo до самонавчання дають можливість значно заощаджувати на опаленні та створюють чудовий комфорт.
Дані про температуру надходять від датчика температури (входить до комплекту постачання, довжина 4 м), поміщеного в підлогу. Монтаж терморегулятора здійснюється в щиток на DIN-рейку шириною 35 мм.
Розумне опалення тепер на вашому смартфоні
Керуйте опаленням з будь-якого місця за допомогою додатку terneo. Для роботи зі статистикою по групі терморегуляторів, зручно використовувати додаток для комп'ютера my.terneo.ua. Отримайте миттєвий доступ до температури вашого будинку, динаміки нагріву і звітів споживання енергії в кВт-годинах та грошах.


Подивися, скільки ти заощадив
Побачивши динаміку витрат енергії за місяць або опалювальний сезон, ви можете поліпшити свій розклад. Зверніть увагу, що зниження температури всього на 1 градус, допоможе заощадити вам до 5% електроенергії.


Геозонування для максимальної економії
Нікого вдома? Жодних витрат енергії! Із Геозонуванням нагрівання залежить від вашого місця розташування і буде включено лише тоді, коли ви знаходитесь вдома або вже повертаєтеся додому.
Познайомся з додатком у відкритому ДЕМО-акаунті
Познайомтеся з розумним терморегулятором останнього покоління, розробленому і виготовленому на 100% в Україні. Завантажуйте додаток terneo і введіть логін з паролем демо-акаунта:
логін: myterneo.demo@gmail.com
пароль: myterneo2018
Для підключення terneo до «хмари»
Завантажуйте безкоштовний додаток в Google Play або AppStore, запустіть його. Переведіть терморегулятор у режим «Точка доступу». У додатку натисніть «Додати терморегулятор». Виберіть створену терморегулятором мережу (наприклад, terneo sx_А68FDB), а потім введіть пароль від свого Wi-Fi. Готово!
Інтегруй теплі підлоги в систему Розумного будинку
Ми розуміємо важливість і актуальність систем автоматизацій типу «Розумний будинок» і підготували інструменти для інтеграції до ваших систем. Підтримуємо протокол MQTT. Також доступний http API.
У комплект поставки тернео bx входить:
- терморегулятор terneo bx;
- датчик температури підлоги зі з'єднувальним проводом (4 м, NTC 10 кОм);
- гарантійне свідоцтво;
- гарантійний талон;
- інструкція;
- технічний паспорт;
- пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Інфрачервоні обігрівачі, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 32 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Віддалений доступ |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Термозахист | Так |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 80 |
| Колір | Білий |
| Захист корпусу | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | 7000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 4 м |
- Ціна: 3 014 ₴






