Нагрівальний мат ZUBR DC Mat 160 - 2 м2 / 320 Вт, електрична тепла підлога

Призначення ZUBR DC Mat
Нагрівальний двожильний мат ZUBR DC Mat призначений для монтажу не тільки в стяжку, але й у плитковий клей, що зручно, коли немає можливості підняти висоту підлоги.
Питома потужність мату ZUBR складає 160 Вт/м², завдяки чому забезпечується ідеальний комфорт та рівномірне розподілення тепла по всій поверхні підлоги. Нагрівальні мати ZUBR можуть застосовуватися як додаткова система обігріву.
Фінішні покриття, до яких підходить нагрівальний мат ZUBR:
- керамічна плитка, керамограніт, натуральний камінь;
- ламінат за умови, що температура теплої підлоги буде не вище 27 °C.
Особливості конструкції ZUBR DC Mat
Нагрівальний мат ZUBR складається з нагрівального кабелю, закріпленого скотчем високої міцності на самоклеючій армуючій сітці зі скловолокна. За рахунок фіксації нагрівального кабелю на сітці виключається необхідність підбирати крок укладання, що знижує можливість його пошкодження при монтажі. Відстань між витками нагрівального кабелю на армуючій сітці мату оптимальна для рівномірного комфортного нагріву й складає 9 см.
Кабель та «холодний» кінець герметично з'єднані через муфту. Всередині муфти дві нагрівальні жили та екран чітко зафіксовані на своїх місцях завдяки спеціальному діелектричному ізолятору.

1. Обидві жили в кабелі є гріючими. Обидві гріючі жили дозволяють рівномірно розподіляти температуру і забезпечувати більш тривалу роботу теплої підлоги.
2. Двошарова ізоляція FEP (фторетиленпропілен) та HDPE (поліетилен високої щільності). Двошарова ізоляція на кожній жилі надійно захищає кабель при згинанні під час укладки. Окрема ізоляція кожної нагрівальної жили дозволяє їм вільно рухатися всередині проводу, забезпечуючи довговічність конструкції.
3. Екран (два дроти із оцинкованої міді + фольга з алюмінію та ПЕТ).
4. Зовнішня оболонка з ПВХ товщиною 1 мм. Зовнішня ізоляція строго єдиної товщини, завдяки чому відсутні тонкі місця по всій довжині кабелю, що забезпечує однаковий прогрів.
В комплект поставки теплої підлоги ZUBR DC Mat входить:
- нагревальний мат ZUBR DC Mat 160;
- гофротрубка - 2,5 м з мідною заглушкою;
- інструкція з гарантійним талоном;
- брендова коробка.
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть найоптимальніший варіант під Вашу задачу!
| Потужність, Вт | Площа укладки, м2 | Довжина мату, м | Ціна, грн |
|---|---|---|---|
| 160 | 1 | 2 | 2 953 |
| 240 | 1,5 | 3 | 4 380 |
| 320 | 2 | 4 | 5 381 |
| 400 | 2,5 | 5 | 5 814 |
| 480 | 3 | 6 | 6 342 |
| 560 | 3,5 | 7 | 7 049 |
| 640 | 4 | 8 | 7 991 |
| 800 | 5 | 10 | 9 600 |
| 960 | 6 | 12 | 11 327 |
| 1120 | 7 | 14 | 12 250 |
| 1280 | 8 | 16 | 14 251 |
| 1600 | 10 | 20 | 17 076 |
| 1920 | 12 | 24 | 19 607 |
| 2240 | 14 | 28 | 23 233 |
| 2640 | 16,5 | 33 | 27 379 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Польща |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Діаметр кабелю | 3.6 мм |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Потужність | 160 Вт/м.кв. |
| Довжина живильного проводу | 4 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | Муфтове |
| Крок укладання кабелю | 9 см |
| Ширина мата | 0.5 м |
| Внутрішня ізоляція | FEP (фторетиленпропілен) і HDPE (поліетилен високої щільності) |
| Зовнішня ізоляція | XLPE (зшитий поліетилен) |
| Площа під укладку / Потужність | 2.0 м2 / 320 Вт |
| Тип покриття | кахель, керамічна плитка, керамограніт, ламінат |
- Ціна: 5 381 ₴



