Нагрівальний кабель Hemstedt Di Si R, 375 Вт (1,8 - 2,4 м2) / 30 м.п., тепла підлога під плитку
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Нагрівальний кабель Hemstedt Di Si R (Німеччина) використовується в електричних системах "тепла підлога" для укладання в плитковий клей під керамічну плитку, кахель. При необхідності нагрівальний кабель може бути укладений не тільки під плитку, а й під ламінат, лінолеум, ковролін, паркет. Hemstedt Di Si R являє собою двожильний кабель діаметром 4,5 мм, потужністю 12,5 Вт/м.п. і безмуфтовим з'єднанням нагрівального кабелю та холодного кінця. Довжина холодного кінця 2,5 м. Внутрішня ізоляція даного гріючого кабелю складається з фторполімеру, температура плавлення якого 250°С. Зовнішня ізоляція складається з полівінілхлориду (PVC), температура плавлення якого становить 105°С.
Переваги нагрівного кабелю Hemstedt Di Si R укладаються в наступному:
- безмуфтове з'єднання нагрівального кабелю та живильного проводу;
- мінімальна кількість електромагнітних випромінювань за рахунок щільного алюмінієвого корту;
- сертифікація CE-Declaration, IEC 60800;
- весь цикл виробництва продукту знаходиться безпосередньо в Німеччині;
- можна використовувати як для основного обігріву приміщення так і комфортного підігріву підлоги, всього лише змінюючи крок укладки кабелю.
У комплект поставки теплої підлоги Hemstedt Di Si R входить:
- нагрівальний кабель Hemstedt Di Si R;
- інструкція із гарантійним талоном;
- брендову коробку.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Звоніть!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Потужність (Вт) | Довжина нагрівального кабелю (м) | Площа (м2) | Ціна (грн) | ||
| крок укладання 10 см, 125 Вт/м2 | крок укладання 8 см, 156 Вт/м2 | крок укладання 6 см, 208 Вт/м2 | |||
| 150 | 12 | 1,2 | 1,0 | 0,7 | 4 220 |
| 225 | 18 | 1,8 | 1,4 | 1,1 | 5 120 |
| 300 | 24 | 2,4 | 1,9 | 1,4 | 5 320 |
| 375 | 30 | 3,0 | 2,4 | 1,8 | 5 420 |
| 450 | 36 | 3,6 | 2,9 | 2,2 | 6 680 |
| 525 | 42 | 4,2 | 3,4 | 2,5 | 7 590 |
| 600 | 48 | 4,8 | 3,8 | 2,9 | 8 090 |
| 675 | 54 | 5,4 | 4,3 | 3,2 | 8 590 |
| 750 | 60 | 6,0 | 4,8 | 3,6 | 9 090 |
| 900 | 72 | 7,2 | 5,8 | 4,3 | 10 570 |
| 1050 | 84 | 8,4 | 6,7 | 5,0 | 11 080 |
| 1200 | 96 | 9,6 | 7,7 | 5,8 | 12 320 |
| 1350 | 108 | 10,8 | 8,6 | 6,5 | 15 250 |
| 1500 | 120 | 12,0 | 9,6 | 7,2 | 18 590 |
| 1800 | 144 | 14,4 | 11,5 | 8,6 | 19 430 |
| 2250 | 180 | 18,0 | 14,4 | 10,8 | 26 360 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hemstedt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 12.5 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 24 мм |
| Діаметр кабелю | 4.5 мм |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Довжина живильного проводу | 2.5 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | безмуфтове |
| Допустима похибка опору | -5% / +10% |
| Тип покриття | кахель, керамічна плитка |
| Площа під укладку / Потужність / Довжина кабелю | 1.8 - 2.4 / 375 Вт / 30 м |
| Внутрішня ізоляція | фторполімер (темп. плавлення 250 °C) |
| Зовнішня ізоляція | полівінілхлорид (темп. плавлення 105°C) |
- Ціна: 5 420 ₴

