Терморегулятор механічний In-Therm RTC 70 для теплої підлоги, бежевий
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Для оптових покупців діє гнучка система знижок - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Механічний терморегулятор In-Therm RTC 70.26 (оригінал) являє собою простий електромеханічний регулятор температури з виносним датчиком температури. На лицьовій частині терморегулятора є тумблер вкл./викл., коліщатко для виставлення необхідної температури і світлодіод, який світитися при роботі теплої підлоги. Монтаж регулятора відбувається в стандартну монтажну коробку діаметром 65 мм Рекомендований для встановлення з будь-якими системами електричного обігріву «тепла підлога»:
В комплект поставки In-Therm RTC 70.26 входить:
- терморегулятор In-Therm RTC 70;
- датчик температури підлоги (3 м, NTC 10 кОм);
- кріпильні гвинти;
- інструкція користувача, паспорт;
- заводська упаковка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Електромеханічний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Похибка регулювання | 0.5 град. |
| Захист корпусу | IP20 |
| Споживна потужність терморегулятора | 5 Вт |
| Максимальна потужність навантаження | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 490 ₴

