Терморегулятор програмований In-Therm E 91, сенсорний програматор для теплої підлоги, чорний

Програмований терморегулятор In-Therm E 91.716 (оригінал) призначений для автоматичного і ручного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних кабельними системами електричного опалення з використанням виносного датчика температури. Терморегулятор рекомендується використовувати для підтримки температури підлоги приміщень. Програмований регулятор температури викристовується для управління:
Монтаж регулятора робиться в стандартну монтажну коробку діаметром 65 мм. Коробку потрібно втопити на 1 см відносно поверхні стіни. Отвори кріплення для гвинтів розташовувати в горизонтальній площині. Сенсорний терморегулятор управляє системою "тепла підлога", включає її в зручний для Вас час. Пристрій дозволяє задавати індивідуальні режими роботи протягом дня з різною температурою.
В комплект поставки In-Therm E91 входить:
- терморегулятор In-Therm E 91.716;
- датчик температури підлоги (3 м, NTC 10 кОм);
- кріпильні гвинти;
- інструкція користувача, паспорт;
- заводська упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 90 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Похибка регулювання | 0.5 град. |
| Захист корпусу | IP20 |
| Споживна потужність терморегулятора | 2 Вт |
| Максимальна потужність навантаження | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 1 300 ₴

