Терморегулятор з Wi-Fi керуванням Castle AC603H - чорний, сенсорний програматор для теплої підлоги

Призначення терморегулятора Castle AC603H з Wi-Fi
Сенсорний програмований терморегулятор Castle AC603H Wi-Fi рекомендується для керування температури в приміщеннях, обладнаних кабельними системами електричного опалення "тепла підлога". З функцією тижневого програмування Ви маєте можливість виставляти індивідуальні налаштування 5+2/7 днів або 6+1/7 днів, з розбивкою до 6 періодів для будніх та вихідних днів. Також є можливість вибору "ручного" або "програмованого" режиму. Регулятор температури має вбудований датчик повітря та користувачу через налаштування доступний вибір активного датчика температури ("підлога", "повітря", "підлога і повітря"). Терморегулятор температури можна застосовувати для керування наступними типами електричної теплої підлоги:
Управління регулятора температури Castle AC603H
Сенсорний терморегулятор має функцію віддаленого керування через Wi-fi, з будь-якої точки де є інтернет. Для віддаленого управління потрібно використовувати програму "Smart Life" або "Tuya Smart" (завантажити можна на Google Play для Android або Apple Store для IOS).
Монтаж терморегулятора Castle AC603H з Wi-Fi
Монтаж терморегулятора простий і встановлюється в стандартну монтажну коробку діаметром 65 мм. У комплекті є докладна інструкція про налаштування та схема підключення. При підключенні теплої підлоги полярність підключення датчика температури (входи NTC - 5, 6) і двожильного кабелю (входи L1(1) і N1(2)) не мають значення, варто велику увагу приділити поляності живильного дроту, який підключається до терморегулятора (фаза - L(4), нуль N(3)).
В комплект поставки Castle AC603H входить:
- терморегулятор Castle AC603H;
- датчик температури підлоги (3 м, NTC 10 кОм);
- кріпильні гвинти;
- інструкція користувача, паспорт;
- заводська упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Віддалений доступ |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Підтримка сервісів | Smart Life, Tuya Smart |
| Термозахист | Так |
| Колір | Чорний |
| Захист корпусу | IP20 |
| Споживна потужність терморегулятора | 1.5 Вт |
| Максимальна потужність навантаження | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 2 000 ₴





