Терморегулятор механічний Castle AC308 - слонова кістка, для теплої підлоги

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Призначення Castle AC308
Механічний терморегулятор Castle AC308 призначений для автоматичного регулювання температури (підтримання заданої користувачем температури) в приміщеннях обладнаних системами опалення "електрична тепла підлога" з використанням виносного датчика температури.
Являє собою простий електромеханічний регулятор температури з виносним датчиком температури. На лицьовій частині терморегулятора є кнопка з пружиною вкл./викл., коліщатко для виставлення необхідної температури і світлодіод, який світитися при роботі теплої підлоги. Терморегулятор призначений для монтажу в стандартний підрозетник діаметром 65 мм. Рекомендований для установки з будь-якими системами електричного обігріву «тепла підлога»:
В комплект поставки Castle AC308 входить:
- терморегулятор Castle AC308;
- декоративна рамка;
- датчик температури підлоги (3 м, NTC 10 кОм);
- кріпильні гвинти;
- інструкція користувача, паспорт;
- заводська упаковка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Електромеханічний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Слонова кістка |
| Похибка регулювання | 0.5 град. |
| Захист корпусу | IP20 |
| Споживна потужність терморегулятора | 5 Вт |
| Максимальна потужність навантаження | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 520 ₴

