Терморегулятор програмований In-therm PT 516 - чорний, сенсорний програматор для теплої підлоги

Призначення терморегулятора In-therm PT 516
Сенсорний програмований терморегулятор In-therm PT 516 рекомендується для керування температури в приміщеннях, обладнаних кабельними системами електричного опалення "тепла підлога".З функцією тижневого програмування Ви маєте можливість виставляти індивідуальні налаштування 5+2 днів (за замовчуванням), 6+1 днів або 7 днів, з розбивкою кожного дня до 6 періодів. Також є можливість вибору "ручного" або "програмованого" режиму. Регулятор температури має вбудований датчик повітря та користувачу через налаштування доступний вибір активного датчика температури ("підлога", "повітря", "підлога і повітря"). Терморегулятор температури можна застосовувати для керування наступними типами електричної теплої підлоги:
Монтаж терморегулятора In-therm PT 516
Монтаж терморегулятора простий і встановлюється в стандартну монтажну коробку діаметром 60 мм. Рекомендуємо вибирати поглиблені монтажні коробки з гвинтами кріплення, щоб спростити процес підключення. У комплекті є докладна інструкція про налаштування та схема підключення. При підключенні теплої підлоги полярність підключення датчика температури (входи NTC - 6, 7) і двожильного кабелю (входи L1(4) і N1(3)) не мають значення, варто велику увагу приділити поляності живильного дроту, який підключається до терморегулятора (фаза - L(1), нуль N(2)).
В комплект поставки In-therm PT 516 входить:
- терморегулятор In-therm PT 516;
- датчик температури підлоги (3 м, NTC 10 кОм);
- кріпильні гвинти;
- інструкція користувача, паспорт;
- заводська упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 1 град. |
| Максимальна температура регулювання | 70 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Захист корпусу | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | 3600 Вт |
| Рекомендована потужність | 2760 Вт / 12 А |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 1 490 ₴



