Інфрачервона плівка 12/24 Вольт Heat Plus HP-DC-12V, ширина - 30 см

Інфрачервона плівка HP-DC-12V-30 cm (50 w/m) може бути застосована для обігріву поверхонь в електричних мережах з напругою 12/24 В постійного або змінного струму. Працює від автомережі, генератора, акумулятора або будь-якого іншого джерела постійного струму 12/24 В. Може використовуватися для підігріву в автомобільних пристроях, а також підходить для безпечного застосування в умовах обігріву у вологих приміщеннях або пристроях обігріву птахів, тварин і т. д. У випадку використання для опалення плівку слід використовувати з термостатом відповідної напруги та потужності.
Плівку можливо підключити до напруги 24 Вольт, але треба враховувати що сила струму у такому випадку збільшиться в два рази (при 12 В - 4,2 А на м.п.; 24 В - 8,3 А на м.п.), а потужність у чотири рази (12 В - 50 Вт на м.п.; 24 В - 199 Вт на м.п.) Відповідно до цього треба враховувати що зростає швидкість та температура нагріву.
Зверніть увагу на будову даної іч-плівки. Вона відрізняється від звичних нам смугастих або преміум плівок. З двох сторін, по довжині рулону, розташовуються струмопровідні мідні шини. Водночас поперек плівки, приблизно через кожні 7 см, проходять срібні струмопровідні шини. Виходячи з цього, інфрачервону плівку 12 В можна відрізати від рулону з кроком ≈ 7 см. Способи монтажу, правила експлуатації та методи під'єднання цієї плівки аналогічні як і в інших моделей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Універсальне |
| Максимальна споживана потужність | 170 Вт/м.кв. |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 45 град. |
| Температура плавлення термоплівки | 120 град. |
| Напруга мережі | Двадцять чотири, Дванадцять |
| Ширина плівки | 300 мм |
| Товщина плівки | 0.34 мм |
| Гарантійний термін | 180 міс |
- Ціна: 550 ₴/пог.м




