Терморегулятор цифровий terneo rk 32 А на din-рейку для електрокотла та систем обігріву трубопроводів

Регулятор температури terneo rk
Терморегулятор призначений для керування роботою електрокотла та системою обігріву трубопроводів на основі нагрівального кабелю. Пристрій здатний підтримувати температуру від -55 до 125 °С, а дані про температуру надходять до нього від цифрового датчика (входить до комплекту). Особливістю терморегулятора є те, що він може застосовуватися для систем із великою потужністю навантаження (до 7000 ВА).
Терморегулятор зручно застосовувати для:
- підтримання сталої температури в системах трубопроводів (наприклад, у зимовий період);
- забезпечення стабільної роботи електрокотлів великої потужності;
- модернізації старого електрокотла;
- обігріву каналізаційної системи.
Зручний контроль
Температура та системні повідомлення відображаються на цифровому екрані, який також спрощує навігацію в меню. Керування роботою здійснюється трьома кнопками. Усі налаштування зберігаються в енергонезалежній пам’яті.
Підтримання потрібного діапазону температур
Особливістю terneo rk є можливість прямо налаштовувати гістерезис температури в діапазоні від 0,5 до 25 °С. Установивши діапазон температури, що підтримується, ви можете зменшити кількість увімкнень/вимкнень терморегулятора, що подовжить термін його експлуатації.
Легкий монтаж
Усе, що необхідно для монтажу —- вже в комплекті! Установлення відбувається на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм.
Безпека користування
Корпус терморегулятора виготовлений із негорючого полікарбонату. Пристрій має термозахист: при зростанні температури всередині корпусу до 80 °С робота терморегулятора припиниться. Відновлення роботи відбудеться після зниження температури до 60 °С та натиснення однієї з кнопок.
Універсальний терморегулятор
Пристрій сумісний з більшістю нагрівальних кабелів, представлених на ринку. Терморегулятор підтримує роботу з аналоговим датчиком (R10) в діапазоні температур від -30 до 90 ° С.
У комплект поставки тернео rk входить:
- терморегулятор terneo rk;
- датчик температури підлоги зі з'єднувальним проводом (4 м, NTC 10 кОм);
- гарантійний талон;
- технічний паспорт;
- пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | -55 град. |
| Максимальна температура регулювання | 125 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли, Обігрів труб |
| Максимальна сила струму | 32 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.285 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 80 |
| Колір | Білий |
| Захист корпусу | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | 7000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 4 м |
- Ціна: 1 349 ₴



