Терморегулятор механічний FX 70 для теплої електричної підлоги

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Для оптових покупців діє гнучка система знижок - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Механічний терморегулятор FX 70 являє собою простий електромеханічний регулятор температури з виносним датчиком температури. На лицьовій частині терморегулятора є тумблер вкл./викл., коліщатко для виставлення необхідної температури і світлодіод, який світитися при роботі теплої підлоги. Монтаж регулятора відбувається в стандартну монтажну коробку діаметром 65 мм Рекомендований для встановлення з будь-якими системами електричного обігріву «тепла підлога»:
Терморегулятор управляє системами «тепла підлога» потужністю не більше 3200 Вт для ~220 В.
В комплект поставки регулятора емператури FX 70 входить:
- терморегулятор FX 70;
- датчик температури підлоги (3 м, NTC 10 кОм);
- кріпильні гвинти;
- інструкція користувача, паспорт;
- заводська упаковка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felix |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Електромеханічний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Похибка регулювання | 0.5 град. |
| Захист корпусу | IP20 |
| Споживна потужність терморегулятора | 5 Вт |
| Максимальна потужність навантаження | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 490 ₴

