Інфрачервона плівка 12/24 Вольт Heat Plus HP-SPN-302-55-DC12, ширина - 20 см

Інфрачервона плівка HP-SPN-302-55-DC12 (11 w/m) може бути застосована для обігріву поверхонь в електричних мережах з напругою 12/24/48 В постійного струму. Працює від автомережі, генератора, акумулятора або будь-якого іншого джерела постійного струму 12/24/48 В. Може використовуватися для підігріву в автомобільних пристроях, а також підходить для безпечного застосування в умовах обігріву у вологих приміщеннях або пристроях обігріву птахів, тварин і т. д. У випадку використання для опалення плівку слід використовувати з термостатом відповідної напруги та потужності.
Плівка призначена для напруги 12 В, але є можливість підключити до напруги 24 Вольт, але треба враховувати що сила струму у такому випадку збільшиться у два рази (при 12 В - 0,92 А на м.п.; 24 В - 1,83 А на м.п.), а потужність у чотири рази (12 В - 11 Вт на м.п.; 24 В - 44 Вт на м.п.) Відповідно до цього треба враховувати що зростає швидкість та температура нагріву.
Способи монтажу, правила експлуатації та методи під'єднання цієї плівки аналогічні, як і в інших моделей плівок.
| Напруга | Потужність на 1 м.п. | Потужність на 1 м2 | Максимальна температура нагріву поверхні плівки |
|---|---|---|---|
| 12 В | 11 Вт | 55 Вт | 28 °C |
| 24 В | 44 Вт | 220 Вт | 48 °C |
| 48 В | 176 Вт | 880 Вт | 82 °C |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Універсальне |
| Максимальна споживана потужність | 55 Вт/м.кв. |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 28 град. |
| Температура плавлення термоплівки | 80 град. |
| Напруга мережі | Двадцять чотири, Дванадцять |
| Ширина плівки | 200 мм |
| Товщина плівки | 0.34 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
- Ціна: 350 ₴/пог.м



