Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичний стабілізатор напруги АСН-250 призначений для захисту систем керування автономного опалення, та інших електроприладів з асинхронними двигунами потужністю споживання до 250 Вт (пусковою до 900 Вт) від мережі 220 В, 50 Гц. Він забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі. Пристрій обладнаний:
- захистом від високої напруги до 430 В (довготривалий режим);
- захистом від заниженої і завищеної напруги;
- тепловим захистом та захистом від перевантаження;
- а також захистом від високовольтних імпульсів.
АСН-250 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під'єднаного приладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 160 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.25 кВт |
| Мінімальний час стабілізації | 40 мс |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 1 % |
- Ціна: 2 640 ₴






