Нагрівальний мат Hemstedt DH 3,0 м2 (450 Вт), електрична тепла підлога
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримаєте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Нагрівальний мат Hemstedt DH 150 Вт/м2 використовується для укладання під плитку в плитковий клей (під плитку, керамограніт). Нагрівальний мат зроблено в Німеччині і має європейські сертифікати якості, включаючи сертифікат VDE (означає, що виробник дотримується суворі вимоги до якості і надійності продукції).
Нагрівальний мат Hemstedt DH являє собою сітку зі скловолокна з клеючою основою, на який розкладений нагрівальний кабель діаметром 4,5 мм, потужністю 12 Вт/м. п. з кроком укладання 8 див. Внутрішня ізоляція складається з фторопласту, температура плавлення якого 250°С. Зовнішня ізоляція складається з полівінілхлориду, температура плавлення якого 105°С.
Переваги нагрівального мату Hemstedt DH полягають у наступному:
- безмуфтове з'єднання напруги (холодного кінця) і нагрівального дроту;
- армування плиткового клею за рахунок стекловолоконной сітки з клеючою основою;
- мінімальна кількість електромагнітних випромінювань за рахунок щільного алюмінієвого корти;
- сертифікація VDE;
- німецька якість продукту за доступною ціною;
- весь цикл виробництва продукту знаходиться безпосередньо в Німеччині;
- простота монтажу;
Якщо Вам потрібна безкоштовна консультація щодо вибору та монтажу електричного теплого статі - пишіть або телефонуйте! Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу.
| Потужність (Вт) | Довжина нагрівання. проводу (м) | Площа (м2) |
| 45 | 4 | 0,30 |
| 68 | 5 | 0,45 |
| 90 | 7 | 0,60 |
| 112 | 9 | 0,75 |
| 150 | 12 | 1,0 |
| 225 | 18 | 1,5 |
| 300 | 24 | 2,0 |
| 375 | 30 | 2,5 |
| 450 | 36 | 3,0 |
| 525 | 42 | 3,5 |
| 600 | 48 | 4,0 |
| 675 | 54 | 4,5 |
| 750 | 60 | 5,0 |
| 900 | 72 | 6,0 |
| 1050 | 84 | 7,0 |
| 1200 | 96 | 8,0 |
| 1350 | 108 | 9,0 |
| 1500 | 120 | 10,0 |
| 1800 | 144 | 12,0 |
| 2250 | 180 | 15,0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hemstedt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 12.5 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Мінімальний радіус вигину | 27 мм |
| Довжина кабелю | 36 м |
| Діаметр кабелю | 4.5 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Ізоляція | Тефлон |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Площа обігріву | 3 кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина живильного проводу | 4 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | безмуфтове |
| Потужність мата | 450 Вт |
| Допустима похибка опору | -5% / +10% |
| Питома потужність мата | 150 Вт/м2 |
| Крок укладання кабелю | 8 см |
| Ширина мата | 0.5 м |
| Довжина мата | 6 м |
- Ціна: 8 930 ₴





