Алюмінієвий мат Fenix AL MAT 1,5 м2 (210 Вт), електрична тепла підлога під ламінат

Алюмінієвий мат Fenix AL MAT (Чехія) використовується для монтажу під ламінат, паркет і ковролін (товщиною від 3 мм). Нагрівальним елементом алюмінієвого мату є спеціальний двожильний провід з подвійною фторполімерної ізоляцією, який може працювати під постійним навантаженням до 70°C. Це гарантує високу довговічність роботи нагрівального дроту. Матеріали, з яких зроблений дріт мають самогасящийся властивості, які забезпечують максимальну безпеку роботи нагрівального мату.
Нагрівальні дроти укладені між двома шарами самоклеючої алюмінієвої плівки. Верхній шар алюмінієвої плівки, який стикається з підлоговим покриттям, укріплений ПЕ тканиною з метою підвищення її механічної стійкості. За рахунок шару алюмінієвої плівки тепло рівномірно розподіляється по всій поверхні нагрівального мату.
Укладання алюмінієвого мата виконується так само, як і у звичайних нагрівальних матів - шляхом порізки тканини мату. Ще дуже важливий момент, що товщина алюмінієвого мата - всього 1,7 мм, що в свою чергу практично не піднімає висоту підлоги.
Переваги алюмінієвих матів над плівковою інфрачервоною теплою підлогою:
- металевий нагрівальний елемент замість графіту;
- заводська муфта замість з'єднання клемами;
- екран заземлення;
- алюмінієва фольга розподіляє тепло по всій поверхні і запобігає локальному перегріву;
- більш товста ізоляція нагрівального елемента - фторопластова ізоляція (температура плавлення 250°С);
- відсутність витрат на комплектуючі і живильні дроти;
- простота монтажу;
- орієнтовний ресурс роботи - близько 50 років. Гарантія 20 років.
| Потужність (Вт) | Довжина нагрів. проводу (м) | Площа (м2) | Ціна (грн) |
|---|---|---|---|
| 140 | 17 | 1 | 3 340 |
| 210 | 25 | 1,5 | 4 400 |
| 280 | 33 | 2 | 5 230 |
| 420 | 50 | 3 | 7 190 |
| 560 | 67 | 4 | 9 000 |
| 700 | 83 | 5 | 10 230 |
| 840 | 100 | 6 | 12 230 |
| 980 | 117 | 7 | 15 410 |
| 1120 | 133 | 8 | 16 260 |
| 1260 | 150 | 9 | 18 340 |
| 1400 | 167 | 10 | 19 530 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 9 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Діаметр кабелю | 1.7 мм |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Ізоляція | Фторполімерів |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Довжина живильного проводу | 2.5 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | муфтове |
| Питома потужність мата | 140 Вт/м2 |
| Крок укладання кабелю | 6 см |
| Ширина мата | 0.5 м |
| Площа / Потужність | 1.5 м2 / 210 Вт |
- Ціна: 4 400 ₴





