Комплект теплої підлоги 2.2 м2 (460 Вт), нагрівальний мат In-therm 200 + терморегулятор PWT002 (Wi-Fi)
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримаєте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
У комплект постачання теплої підлоги входить:
- нагрівальний мат In-Therm mat 200 (Чехія, 20 років гарантії);
- сенсорний програмований терморегулятор In-therm PWT 002 (Китай, 1 рік гарантії);
- виносний датчик температури підлоги (3 метри);
- гофротрубка (Ø16 мм, 2 метри);
- гарантійний талон;
- брендова упаковка.
Де можна використовувати електричний нагрівальний мат In-Therm 200
Універсальний нагрівальний мат IN-THERM 200 Вт/м2 можна використовувати як для укладання в стяжку під плитку, ламінат, ковролін, паркетну дошку і ін. підлогові покриття), так і в плитковий клей (під плитку, керамограніт).
За рахунок своєї потужності 200 Вт/м2 даний мат можна використовувати для основного опалення приміщення, але при цьому мат повинен займати мінімум 70% площі приміщення. Так само цей нагрівальний мат відмінно підходить для сирих приміщень (ванних кімнат) і приміщень з великою кількістю тепловтрат (балкон, лоджія і т. д.).
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричного теплого статі - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Потужність (Вт) | Довжина нагрівання. проводу (м) | Площа (м2) | Ціна (грн) | |
|---|---|---|---|---|
| 170 | 8 | 0,8 | 4 150 | ![]() |
| 270 | 14 | 1,4 | 4 980 | ![]() |
| 350 | 17 | 1,7 | 5 360 | ![]() |
| 460 | 22 | 2,2 | 5 890 | ![]() |
| 550 | 27 | 2,7 | 6 450 | ![]() |
| 640 | 32 | 3,2 | 7 080 | ![]() |
| 720 | 36 | 3,6 | 7 830 | ![]() |
| 870 | 44 | 4,4 | 9 180 | ![]() |
| 1080 | 53 | 5,3 | 9 820 | ![]() |
| 1300 | 64 | 6,4 | 11 080 | ![]() |
| 1580 | 79 | 7,9 | 13 100 | ![]() |
| 1850 | 92 | 9,2 | 16 010 | ![]() |
| 2330 | 116 | 11,6 | 19 360 | ![]() |
| 2790 | 139 | 13,9 | 23 530 | ![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 20 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Ізоляція | Тефлон |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Довжина живильного проводу | 1.5 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | муфтове |
| Питома потужність мата | 200 Вт/м2 |
| Крок укладання кабелю | 10 см |
| Ширина мата | 0.5 м |
| Площа під укладку (потужність мата) | 2.2 м2 (460 Вт) |
- Ціна: 5 890 ₴


