Рушникосушка керамічна Optilux К330НВ, 330 Вт, 6 м.кв, 600х300х50, біла

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель Optilux К300НВ без терморегулятора!
Електрообігрівач Optilux К330НВ із сушкою для рушників призначений для обігріву невеликих приміщень (ванних кімнат і т.д.) загальною площею до 6-8 м2. Поєднує в собі економічність, практичність, безпеку і крім того обладнаний сушаркою для рушників. Це дає додаткову можливість швидкого просушування особистих речей у будь-який час за потреби.
Керамічний обігрівач Optilux переваги:
- швидкий і легкий монтаж (демонтаж);
- 6 років гарантії, а ресурс роботи близько 25 років;
- елегантний вигляд обігрівачів підійде для самих вишуканих інтер'єрів;
- не вимагає вентиляції, немає загрози промерзання системи якщо вона відключена;
- не сушить повітря, не виділяє продукти горіння і водяної пари, не створює протягів і циркуляції пилу, усуває вогкість і цвіль;
- обладнання сертифіковане в Україні;
- економічність (панельний обігрівач максимально ефективно використовує витрачену електроенергію).
Керамічна рушникосушка Optilux К330НВ комплект поставки:
- керамічний обігрівач Optilux К330НВ (без регулятора);
- тримач для рушників (2 шт.);
- комплект для монтажу на стіну (кронштейни + дюбеля);
- паспорт з гарантійним талоном на 6 років;
- картонна упаковка.
| Модель | Потужність (Вт) | Розмір (мм, ШхВхТ) | Регулювання | Площа обігріву (м2) | |
|---|---|---|---|---|---|
| К330НВ | 330 | 600х300х50 | немає | 6 | ![]() |
| РК330НВ | 330 | 600х300х50 | регулятор | 6 | ![]() |
| РК330НВП | 330 | 600х300х50 | програматор | 6 | ![]() |
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору електричних систем опалення - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
В інтернет-магазині Теплово Ви можете купити керамічну панель опалення optilux за найвигіднішою ціною! Доставка інфрачервоних обігрівачів по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optilux |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Потужність | 330 Вт |
| Колір | Білий |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Матеріал корпусу | Кераміка, Метал |
| Тип установки | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 6 кв. м |
| Призначення | Побутове |
| Терморегулятор | Немає |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Кріплення на стіну | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 50 мм |
- Ціна: 2 465 ₴






