Світлодіодна стрічка LED-STIL 3000K 7 Вт/м COB 320 діодів IP33 24 Вольта 600 Lm тепле світло, вузька

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка LED-STIL 3000K 7 Вт/м COB 320 діодів IP33 24 Вольта 600 lm тепле світло, ВУЗЬКА
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Кількість світлодіодів | 320 шт./м |
| Колір світла | Білий теплий |
| Потужність | 7 Вт/м Вт |
| Напруга | 24 В В |
| Передача кольорів (CRI) | 90+ |
| Світловий потік | 600 Лм |
| Светоотдача | 91-100 Лм/м |
| Ступінь захисту | IP33 |
| Температура світла | 3000 К |
| Тип світлодіода | COB |
| Кут розсіювання | 140° |
| Ширина | 5 мм см |
- Ціна: 190 ₴





