Світлодіодна стрічка LED-STIL 2400К 9,6 Вт/м 2835 120 діодів IP33 12 Вольт 750 Lm янтарний колір світла

Світлодіодна стрічка з бурштиновим кольором свічення (температура свічення 2400К).
Ця світлодіодна стрічка Led-Stil має такі характеристики:
-
Потужність 9,6 Вт/метр.
-
Тип світлодіода SMD 2835.
-
Щільність 120 діодів на метр забезпечує рівномірне свічення без загасань.
-
Захист IP33, стандартний для домашніх світлодіодних стрічок.
-
Напруга живлення 12 вольтів. Led-стрічки на 12V є найбезпечнішими. Дана світлодіодна стрічка використовується з низьковольтним джерелом живлення з робочою напругою 12 В.
-
Світловий потік у 900 люменів порівнянний з інтенсивністю свічення лампи розжарювання на 75 Вт.
-
Ця світлодіодна стрічка може використовуватися з алюмінієвими профілями різних конфігурацій.
Також можна ознайомитися з аналогічною стрічкою в ЗЕЛЕНОМУ світлі, в ЧЕРВОНОМУ світлі, в СИНЬОМУ світлі, в РОЖЕВОМУ світлі, в ПОМАРАНЧОВА світлі, а також в ЛИМОННОМУ світлі.
У нашому магазині ви можете купити саму стрічку та всі комплектуючі до неї. Світлодіодна стрічка легко монтується і ви можете зробити це самостійно, пам'ятаючи, що схема з'єднання проводів паралельна.
Ознайомитися з усім асортиментом кольорових стрічок і стрічок RGB можна за посиланням.
Інтернет-магазин LIvolo доставляє до будь-якої точки України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED-STIL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Колір світла | Янтарний |
| Потужність | 9.6 Вт/м Вт |
| Напруга | 12 В В |
| Передача кольорів (CRI) | 80 |
| Робочий ресурс | 30000 годин |
| Світловий потік | 750 Лм |
| Светоотдача | 91-100 Лм/м |
| Ступінь захисту | IP33 |
| Температура світла | 2400 K |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Ширина | 8 мм см |
- Ціна: 230 ₴




