Нагрівальний кабель Fenix ADSV10 600 Вт (3.8 - 5.1 м2), електрична тепла підлога
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Тонкий нагрівальний кабель Fenix ADSV10 використовується для укладання під плитку в плитковий клей. Являє собою тонкий двожильний кабель діаметром 4 мм, потужністю 10 Вт/м. п. з муфтовым з'єднанням нагрівального кабелю та холодного кінця. Внутрішня ізоляція даного нагрівального кабелю складається з високоякісної фторопластовою ізоляції (PTFE), температура плавлення якої 250°С. Зовнішня ізоляції складається з полівінілхлориду (PVC), температура плавлення якого 105°С.
Переваги нагрівального кабелю Fenix ADSV10 полягають у наступному:
- може закрити максимальну площу, навіть зі складною геометрією;
- рівномірний і швидкий прогрів підлоги;
- монтаж здійснюється при використанні мінімального шару плиткового клею;
- вартість кабельної системи на 20-30% дешевше, ніж конструкція матами.
Дана електрична тепла підлога вироблена в Чехії і має сертифікацію IEC 60 800. Виробник надає довічну гарантію на продукцію Fenix після реєстрації на сайті: http://warranty.fenixgroup.cz/
В комплект поставки теплої підлоги Fenix ADSV10 входить:
- нагрівальний кабель Fenix ADSV10;
- інструкція з гарантійним талоном;
- брендова коробка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Потужність (Вт) | Довжина нагрівального кабелю (м) | Площа (м2) | Ціна (грн) | |
| крок укладання 8 см, 125 Вт/м2 | крок укладання 6 см, 167 Вт/м2 | |||
| 120 | 11,4 | 0,9 | 0,7 | 2 380 |
| 200 | 18,9 | 1,5 | 1,1 | 2 940 |
| 250 | 23,6 | 1,9 | 1,4 | 3 430 |
| 320 | 31,6 | 2,5 | 1,9 | 3 980 |
| 400 | 36,9 | 3,0 | 2,2 | 4 280 |
| 450 | 45,9 | 3,7 | 2,8 | 5 020 |
| 520 | 49,6 | 4,0 | 3,0 | 5 280 |
| 600 | 63,9 | 5,1 | 3,8 | 6 800 |
| 750 | 75,8 | 6,1 | 4,5 | 7 120 |
| 950 | 87,0 | 7,0 | 5,2 | 8 480 |
| 1100 | 114,5 | 9,2 | 6,9 | 10 410 |
| 1300 | 131,3 | 10,5 | 7,9 | 11 700 |
| 1700 | 158,5 | 12,7 | 9,5 | 14 120 |
| 2000 | 194,5 | 15,6 | 11,7 | 18 650 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 10 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Мінімальний радіус вигину | 24 мм |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Ізоляція | Тефлон |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Обігрів водопроводу, Обігрів труб і трубопроводів, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Довжина живильного проводу | 3 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | муфтове |
| Допустима похибка опору | -5% / +10% |
| Тип покриття | кахель, керамічна плитка, ламінат, лінолеум |
| Площа під укладку / Потужність / Довжина кабелю | 3.8 - 5.1 м2 / 600 Вт / 63.9 м |
- Ціна: 6 800 ₴


