Нагрівальний кабель Hemstedt BR-IM 17, 2300 Вт (10.1 - 16.8 м2), електрична тепла підлога
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Нагрівальний кабель Hemstedt BR-IM 17 використовується в системах "тепла підлога" для укладання в цементну стяжку під керамічну плитку, кахель, ламінат або інші легкі покриття.. Являє собою товстий двожильний кабель діаметром 8 мм, потужністю 17 Вт/м.п. і безмуфтовим з'єднанням нагрівального кабелю і холодного кінця. Внутрішня ізоляція даного нагрівального кабелю складається із зшитого поліетилу (XLPE), температура плавлення якого 105°С. Зовнішня ізоляції складається з полівінілхлориду (PVC), температура плавлення якого 110°С.
Переваги нагрівального кабелю Hemstedt BR-IM 17 полягають у наступному:
- безмуфтове з'єднання нагрівального кабелю і живильного проводу;
- довжина живильного проводу - 4 м;
- додатковий алюмінієвий екран по всій довжині кабелю, які суттєво зменшує електромагнітні випромінювання кабелю;
- можна використовувати як для основного обігріву приміщення так і комфортного підігріву підлоги, лише змінюючи крок укладання кабелю;
- найвищі технічні характеристики в світі (товщина ізоляції, механічна міцність, надійність, безпека, термін служби);
- проводиться згідно нормам VDE (союз німецьких електротехніків), виробник дотримується суворі вимоги до якості і надійності продукції.
В комплект поставки теплої підлоги Hemstedt входить:
- нагрівальний кабель Hemstedt BR-IM 17;
- інструкція з гарантійним талоном;
- брендова коробка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Потужність (Вт) | Довжина нагрівального кабелю (м) | Площа (м2) | Ціна (грн) | ||
| крок укладання 12,5 см, 136 Вт/м2 | крок укладання 10 см, 170 Вт/м2 | крок укладання 7,5 см, 227 Вт/м2 | |||
| 150 | 8,86 | 1,1 | 0,9 | 0,7 | 3 400 |
| 220 | 13,74 | 1,7 | 1,4 | 1,0 | 4 270 |
| 300 | 18,5 | 2,3 | 1,9 | 1,4 | 5 010 |
| 400 | 24,8 | 3,1 | 2,5 | 1,9 | 5 320 |
| 500 | 28,4 | 3,9 | 3,1 | 2,3 | 5 950 |
| 600 | 31,0 | 4,3 | 3,5 | 2,6 | 6 460 |
| 700 | 40,6 | 5,1 | 4,1 | 3,0 | 6 980 |
| 850 | 49,4 | 6,2 | 4,9 | 3,7 | 8 570 |
| 1000 | 58,1 | 7,3 | 5,8 | 4,4 | 10 310 |
| 1250 | 72,7 | 9,1 | 7,3 | 5,5 | 11 400 |
| 1500 | 87,3 | 10,9 | 8,7 | 6,5 | 13 680 |
| 1700 | 99,0 | 12,4 | 9,9 | 7,4 | 15 020 |
| 1900 | 110,7 | 13,8 | 11,1 | 8,3 | 17 530 |
| 2100 | 122,4 | 15,3 | 12,2 | 9,2 | 17 850 |
| 2300 | 134,1 | 16,8 | 13,4 | 10,1 | 20 070 |
| 2600 | 151,6 | 19,0 | 15,2 | 11,4 | 24 230 |
| 3350 | 197,0 | 24,6 | 19,7 | 14,8 | 28 480 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hemstedt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 17 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Мінімальний радіус вигину | 40 мм |
| Діаметр кабелю | 8 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Ізоляція | Зшитий поліетилен |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога, Підігрів підлоги морозильних камер |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Довжина живильного проводу | 4 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | безмуфтове |
| Допустима похибка опору | -5% / +10% |
| Тип покриття | кахель, керамічна плитка |
| Клас механічної міцності | M2 |
| Площа під укладку / Потужність / Довжина кабелю | 10.1 - 16.8 м2 / 2300 Вт / 134.1 м |
- Ціна: 20 070 ₴


