Інфрачервона плівка IN-THERM MH305 (400 Вт/м2), ширина 50 см, плівкова тепла підлога

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для оптових покупців діє гнучка система знижок - Телефонуйте!
Плівкова тепла підлога In Therm MH305 рекомендується використовувати для укладання під ламінат, лінолеум, ковролін і паркетну дошку. Інфрачервона плівка IN-THERM MH305 складається з широких (15 мм) живлять мідних шин, карбонового нагрівального елемента і міцної багатошарової ізоляції.
Переваги інфрачервоної плівки:
- простий і швидкий монтаж (можна зробити своїми руками);
- укладається без підготовки основи;
- найдешевший спосіб опалення (ціни на матеріали набагато дешевше порівняно з кабельної або водяною системою опалення);
- можливість обігріву локальних зон;
- незначне підняття рівня підлоги;
- не осушує повітря в приміщенні;
- низька теплова інерційність (дуже швидко нагріває приміщення);
- безпечний для здоров'я людини.
Площа однієї секції нагрівальної плівки не повинна перевищувати 5 м2!
Монтаж плівкового теплої підлоги можна зробити своїми руками, все що Вам потрібно це:
- ІЧ-плівка;
- терморегулятор з термодатчиком;
- з'єднувальні проводи;
- клеми (2 клеми на 1 секцію, або ж припаяти);
- бітумний скотч (25 см х 5 см на 1 секцію - розріжте на 6 шматків: 4 відрізки по 4,5 см (для ізоляції клем) і 2 відрізка по 3,5 см (для ізоляції струмоведучих шин));
- підкладка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Максимальна споживана потужність | 400 Вт/м.кв. |
| Максимальна температура на поверхні плівки | 80 град. |
| Температура плавлення термоплівки | 110 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина плівки | 500 мм |
| Товщина плівки | 0.34 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Призначення | Універсальне |
- Ціна: 325 ₴/пог.м



Відправка з 05 квітня 2026