Терморегулятор програмований In-Therm PWT 002 Wi-Fi - чорний, сенсорний програматор для теплої підлоги

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Сенсорний програмований терморегулятор In-Therm PWT-002 призначений для автоматичного і ручного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних кабельними системами електричного опалення "тепла підлога". Регулятор температури використовується для управління:
Сенсорний терморегулятор має функцію віддаленого управління через Wi-fi, з будь-якої точки, де є інтернет. Для віддаленого управління потрібно використовувати програму "Smart Life" або "Tuya Smart" (скачати можна на Google Play для Android або Apple Store для IOS). Монтаж регулятора робиться в стандартну монтажну коробку діаметром 65 мм.
В комплект поставки In-Therm PWT 002 (Wi-Fi) входить:
- терморегулятор In-Therm PWT 002;
- датчик температури підлоги (3 м, NTC 10 кОм);
- кріпильні гвинти;
- інструкція користувача, паспорт;
- заводська упаковка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 95 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Віддалений доступ |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Колір | Чорний |
| Похибка регулювання | 0.5 град. |
| Захист корпусу | IP20 |
| Споживна потужність терморегулятора | 1.5 Вт |
| Максимальна потужність навантаження | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 1 990 ₴







