Нагрівальний мат In-therm Comfort 15 м2 (2400 Вт), електрична тепла підлога
📞ЗНИЖКА ПРИ ДЗВІНКУ

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сайті вказані роздрібні ціни!
Зателефонуйте нам і отримайте ГАРАНТОВАНУ ЗНИЖКУ!
Нагрівальний мат двожильний In-Therm Comfort 160 Вт/м2 використовується для укладання в плитковий клей під будь-який вид підлогового покриття, включаючи плитку, кахель, ламінат, паркет, ковролін та ін. Нагріваючий мат являє собою скловолокнисту сітку на якій з кроком укладання 10 см розкладений нагрівальний кабель потужністю 15 Вт/м.п. та товщиною 4 мм. Зовнішня ізоляція нагрівального кабелю зроблена з полівінілхлориду (PVC) - температура плавлення 105 °С, а внутрішня з кополіестра - температура плавлення 220 °С.
Переваги нагрівального мату In-Therm Comfort 160:
- мінімальне підняття рівня підлоги;
- доступна ціна;
- простота монтажу;
- мінімальний рівень електромагнітного випромінювання;
- внутрішня термостійка ізоляція, температура плавлення якої 220 °С.
Комплектація In-Therm Comfort 160:
- нагрівальний мат In-Therm Eco 160;
- гофротрубка (Ø16 мм, 2 метри);
- інструкція;
- гарантійний сертифікат (гарантія – 15 років).
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація по вибору і монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть найоптимальніший варіант під Вашу задачу!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть найоптимальніший варіант під Вашу задачу!
| Потужність, Вт | Площа, м2 | Довжина мату, м | Довжина нагрів. проводу, м | Ціна, грн |
|---|---|---|---|---|
| 80 | 0,5 | 1 | 5 | 1 850 |
| 145 | 0,9 | 1,8 | 9 | 1 960 |
| 240 | 1,5 | 3 | 16 | 2 720 |
| 300 | 1,9 | 3,8 | 20 | 3 070 |
| 395 | 2,4 | 4,8 | 26 | 3 560 |
| 475 | 2,9 | 5,8 | 31 | 4 080 |
| 560 | 3,5 | 7 | 37 | 4 660 |
| 625 | 3,9 | 7,8 | 41 | 5 350 |
| 760 | 4,8 | 9,6 | 50 | 6 590 |
| 925 | 5,8 | 11,6 | 62 | 7 180 |
| 1120 | 7,0 | 14 | 74 | 8 340 |
| 1380 | 8,6 | 17,2 | 91 | 10 190 |
| 1600 | 10,0 | 20 | 107 | 12 870 |
| 2000 | 12,5 | 25 | 135 | 15 950 |
| 2400 | 15,0 | 30 | 162 | 19 790 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IN-THERM |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 15 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Потужність | 160 Вт/м.кв. |
| Довжина живильного проводу | 1.5 м |
| З'єднання нагрівального та живильного проводів | муфтове |
| Крок укладання кабелю | 10 см |
| Ширина мата | 0.5 м |
| Площа / Потужність | 15 м2 / 2400 Вт |
| Внутрішня ізоляція | кополиэстер (темп. плавлення 220°С) |
| Зовнішня ізоляція | полівінілхлорид (темп. плавлення 105°C) |
| Тип покриття | кахель, керамічна плитка, ламінат, лінолеум, керамограніт |
- Ціна: 19 790 ₴

