Терморегулятор механічний terneo rtp (слонова кістка) для теплої підлоги

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Механічний терморегулятор terneo rtp (Україна) призначений для роботи з системами «тепла підлога». За допомогою даного регулятора температури теплої підлоги Ви можете керувати:
- електричним нагрівальним кабелем;
- електричним нагрівальним матом;
- інфрачервоною плівкою;
- алюмінієвим матом.
- сервоприводом водяного теплого полу.
За допомогою коліщатка можна виставляти температуру в межах від 10 до 40°С. Монтаж відбувається в стандартний підрозетник діаметром 60 мм.
В комплект поставки тернео rtp входить:
- терморегулятор terneo rtp;
- датчик температури підлоги зі з'єднувальним проводом (3 м, NTC 10 кОм);
- декоративна рамка;
- гарантійний талон інструкція;
- технічний паспорт;
- пакувальна коробка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | 10 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Електромеханічний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Ні |
| Вага | 0.18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Слонова кістка |
| Захист корпусу | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 мм |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 801 ₴





