Терморегулятор цифровий terneo st (cлонова кістка) для теплої підлоги

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Цифровий терморегулятор terneo st (Україна) в оновленому дизайні! Призначений для роботи з системами "тепла підлога". За допомогою даного регулятора температури теплої підлоги Ви можете керувати:
- електричним нагрівальним кабелем;
- електричним нагрівальним матом;
- інфрачервоною плівкою;
- алюмінієвим матом;
- сервоприводом водяного теплого полу (нормально закритим або нормально відкритим електротермічним сервоприводом з робочою напругою 230 В).
За допомогою цифрового терморегулятора можна виставляти температуру в межах від 5 до 40°С. Дані про температуру надходять від датчика температури підлоги. Монтаж проводиться в стандартний підрозетник діаметром 60 мм.
Переваги регулятора температури terneo st:
- зроблено в Україні;
- гарантія 36 місяців з моменту продажу за умови дотримання інструкції;
- корпус із пластику високої якості, який відповідає протипожежним нормам класу V0;
- регулювання яскравості екрана в режимі очікування;
- функція блокування кнопок (для захисту від зміни налаштування регулятора);
- захист від внутрішнього перегріву (спрацьовує зі збільшенням температури всередині регулятора до 80°С);
- таймером відкладеного часу старту нагрівання до 99 годин.
У комплект поставки тернео st входить:
- терморегулятор terneo st;
- датчик температури підлоги зі з'єднувальним проводом (3 м, NTC 10 кОм);
- декоративна рамка;
- гарантійний талон інструкція;
- технічний паспорт;
- пакувальна коробка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі, Обігрів труб, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Колір | Слонова кістка |
| Захист корпусу | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 мм |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 1 151 ₴





