Терморегулятор програмований terneo pro - слонова кістка, програматор для теплої підлоги

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Програмований терморегулятор terneo pro (Україна) призначений для роботи з системами "тепла підлога". За допомогою даного регулятора температури теплої підлоги Ви можете керувати:
- електричним нагрівальним кабелем;
- електричним нагрівальним матом;
- інфрачервоною плівкою;
- алюмінієвим матом;
- сервоприводом водяного теплого полу.
З регулятором температури для системи "тепла підлога" terneo pro ви можете запрограмувати обігрів підлоги по тижневому графіку, окремо для будніх і вихідних днів. Ви можете встановити до трьох інтервалів часу протягом доби, під час яких буде підтримуватися задана температура. Пристрій має вбудований датчик температури повітря.
Всі параметри введені вами зберігаються в незалежній пам'яті терморегулятора. Інтерфейс регулятора доступний в українській, російській, англійській та німецькій мовах.
У комплект поставки terneo pro входить:
- терморегулятор terneo pro;
- датчик температури підлоги зі з'єднувальним проводом (3 м, NTC 10 кОм);
- декоративна рамка;
- гарантійний талон інструкція;
- технічний паспорт;
- пакувальна коробка.
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору та монтажу електричної теплої підлоги - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 60 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Колір | Слонова кістка |
| Захист корпусу | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |
- Ціна: 1 754 ₴







