Адаптер terneo для накладного монтажу під терморегулятор

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока естетичність накладного монтажу
За допомогою адаптера terneo ви отримаєте простий, доступний і естетичний накладний монтаж терморегулятора без додаткових клопотів! Дизайн і засувки адаптера розроблені спеціально для накладного монтажу терморегулятора terneo в оригінальній рамці terneo.
Кольорові рішення — білий і слонова кістка дозволять вибрати адаптер під колір вашого регулятора.
Адаптер terneo незамінний, якщо:
- не хочете руйнувати стіну і виконувати досить складні роботи з прокладання каналу для електропроводки в стіні;
- ремонт в приміщенні вже зроблений і псувати шпалери або іншим способом порушувати виконану обробку не хочеться;
- необхідна установка поверх кахельної кладки, використовуючи спеціальне свердло для того, щоб зробити акуратні отвори під кріпильні шурупи;
- в приватних будинках і котеджах, де багато типів стін і утеплювачів не дозволяють «утопити» в них електропроводку через пожежонебезпеки.
Зручний монтаж
Досить прикрутити адаптер до стіни за допомогою дюбелів та шурупів. Отвори, що вирізаються в корпусі адаптера дозволяють зробити підведення проводки з будь-якого боку, при цьому проводи, які підводяться до терморегулятора, будуть «заховані» всередині адаптера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 28.5 мм |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 84 ₴




