Терморегулятор 2-зонний цифровий terneo k2, на din-рейку 2x16 А, для теплої підлоги

Призначення двозонного терморегулятора terneo k2
Терморегулятор terneo k2 (Україна) - це два терморегулятори в одному корпусі, один пристрій може керувати двома різними системами обігріву або охолодження. А якщо розмістити обидва датчики в тому самому місці, то один з них можна підключити для системи обігріву, а інший - для охолодження. Цифровий терморегулятор terneo k2 можна використовувати для роботи з системами "тепла підлога" на основі нагрівального кабелю, інфрачервоної плівки або водяних труб. За допомогою цього регулятора температури Ви можете керувати:
- електричним нагрівальним кабелем;
- електричним нагрівальним матом;
- інфрачервоною плівкою;
- алюмінієвим матом;
- сервоприводом водяної теплої підлоги (230 В, може бути нормально відкритим або нормально закритим).
Налаштування температури доступне в діапазоні від -9° до +99°С. Терморегулятор призначений для монтажу в щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм.
Особливість регулятора температури terneo k2
Терморегулятор можна використовувати на два різні приміщення для обігріву або охолодження приміщень, або для обігріву нагрівальним кабелем або плівкою великих площ, потужність обігріву яких від 3 до 6 кВт. Так само в регуляторі передбачений термозахист, якщо температура всередині пристрою підніметься вище 80 °С, терморегулятор повідомить про перегрівання і зупинить роботу. Її поновлення відбудеться при зниженні температури до 60 °С.
У комплект поставки тернео k2 входить:
- терморегулятор terneo k2;
- 2 датчика температури підлоги зі з'єднувальним проводом (4 м, NTC 10 кОм);
- гарантійний талон;
- технічний паспорт;
- пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | -9 град. |
| Максимальна температура регулювання | 99 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Обігрів труб, Кондиціонування приміщення, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.37 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 80 |
| Колір | Білий |
| Захист корпусу | IP20 |
| Максимальна потужність навантаження | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 67 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 4 м |
- Ціна: 1 790 ₴






