Обігрівач інфрачервоний металевий Optilux 700НВ, 600 Вт, 8-10 м2, 980х475х12 мм, білий
Уцінка!

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач інфрачервоний Optilux 700НВ застосування:
Інфрачервона панель Optilux 700НВ має розміри 98 х 47,5 х 1,2 см та застосовується для основного або додаткового опалення. Дана електрична панель розрахована на опалення приміщень до 10 м2 (!все залежить від утеплення приміщення і висоти стель). Обігрівач можна використовувати для обігріву різних приміщень:
- приватних будинків, дач (8-10 м2);
- квартир (10 м2);
- балконів, лоджій, санвузлів;
- офісів, складських приміщень, торгівельних центрів;
- тренажерних, спортивних залів;
- дитячих садків, шкіл;
- дитячих кімнат та інших приміщень.
Монтаж інфрачервоного обігрівача можна здійснювати як на стіну за допомогою кріпильних кронштейнів з дюбелями (входять до комплекту поставки), так і на підлогу за допомогою спеціальних металевих ніжок для металевого обігрівача (уточніть наявність).
Металевий обігрівач Optilux переваги:
- швидкий та легкий монтаж (демонтаж);
- 6 років гарантії;
- ресурс роботи близько 25 років;
- елегантний вигляд обігрівачів підійде для найвишуканіших інтер'єрів;
- можна використовувати як основне або додаткове опалення;
- не вимагає вентиляції, немає загрози промерзання системи, якщо вона відключена;
- обладнання виготовлене із чистих природних матеріалів;
- не сушить повітря, не виділяє продукти горіння та водяної пари, не створює протягів та циркуляції пилу, усуває вогкість та плісняву;
- обладнання сертифіковане в Україні;
Інфрачервона панель Optilux 700НВ комплект поставки:
- обігрівач Optilux 700НВ (без регулятора);
- комплект для монтажу на стіну (кронштейни + дюбелі);
- паспорт із гарантійним талоном на 6 років;
- картонна упаковка.
Додатково можна доукомплектувати (залежно від вибору комплектації):
- ніжками;
- терморегулятором terneo srz (3 роки гарантії, Україна).
Якщо Вам потрібна безкоштовна професійна консультація щодо вибору електричних систем опалення - Пишіть або Телефонуйте!
Наші фахівці з 10-річним досвідом роботи в даному напрямку підберуть оптимальний варіант під Вашу задачу!
В інтернет-магазині Теплово Ви можете купити електричні батареї optilux за найнижчою ціною! Доставка електричних обігрівачів по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optilux |
| Потужність обігріву | 600 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Терморегулятор | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна температура нагріву | 85 град. |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Комплектація | Нагрівач на стіну |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Вага | 8.5 кг |
- Ціна: 2 700 ₴





