Терморегулятор terneo srz для керування інфрачервоними панелями, конвекторами

Терморегулятор terneo srz - цифровий регулятор температури повітря
Терморегулятор призначений для керування інфрачервоними панелями, конвекторами та іншими опалювальними приладами, а також охолоджувальним обладнанням. Він забезпечує підтримання постійної температури в межах від 0 до 30 °С, а її вимірювання здійснюється вбудованим датчиком.
Для початку роботи досить просто вставити терморегулятор у розетку. Обігрівач підключається до терморегулятора аналогічно.
Сучасний дизайн
Терморегулятор terneo srz характеризується унікальним мінімалістичним дизайном. Його компактні розміри, сенсорні кнопки та білий індикаторний екран стануть елегантним доповненням до будь-якого інтер'єру.
Корисні функції
Розраховуйте електроспоживання обладнання за допомогою вбудованого лічильника часу роботи з навантаженням!
Також ви можете налаштувати затримку часу включення від 0,5 до 99 годин. Це дозволяє розпочати обігрів саме тоді, коли вам потрібно.
Зручність в управлінні
Налаштування роботи терморегулятора здійснюється за допомогою сенсорних кнопок. Вони мають ефектний вигляд і служать довше. Наявність цифрового екрана полегшує навігацію в меню.
Точність вимірювання температури
Датчик температури знаходиться на корпусі терморегулятора. Ви можете відкоригувати значення температури, що відображається, враховуючи умови розташування терморегулятора та його внутрішній нагрівання.
Безпека та надійність при використанні
Ви можете заблокувати кнопки керування, щоб випадково не змінити налаштування його роботи. Це особливо зручно, коли вдома є діти або пристрій встановлений у громадському місці.
Терморегулятор оснащений термозахистом. Якщо температура всередині корпусу підніметься вище 80°С, обігрів припиниться з міркувань безпеки. Відновлення роботи відбудеться після охолодження пристрою до 60°С і натискання на будь-яку з кнопок.
Для збільшення терміну служби терморегулятора комутація навантаження реле здійснюється максимально близько до моменту переходу синусоїди напруги через нуль.
У комплект поставки входить:
- терморегулятор terneo srz;
- гарантійне свідоцтво;
- гарантійний талон;
- інструкція;
- технічний паспорт;
- заводська пакувальна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | -30 град. |
| Максимальна температура регулювання | 110 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Інфрачервоні обігрівачі |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Вага | 0.124 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Термозахист | Так |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 80 |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту | ІР20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 76 мм |
| Висота | 106 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина капіляра | 100 мм |
- Ціна: 1 115 ₴



